Blog

Prograils bezpiecznie podróżuje Uberem

5 Urodziny Prograils! W trosce bezpieczeństwo i komfort naszych gości przygotowaliśmy specjalną urodzinową niespodziankę: dwa kody zniżkowe upoważniające do tańszego przejazdu z UBER Polska!

Szanowni Przyjaciele, Drodzy Goście,

W trosce o wasze bezpieczeństwo i komfort przygotowaliśmy specjalną urodzinową niespodziankę: dwa kody zniżkowe upoważniające do tańszego przejazdu z UBER Polska! Zarówno nowi, jak i stali użytkownicy aplikacji mogą skorzystać z promocji.

Co należy robić?

To proste!

Gdy jesteś nowym użytkownikiem aplikacji wystarczy przy rejestracji wpisać 5LATPROGRAILS - lub zarejestrować się tu: https://get.uber.com/go/5LATPROGRAILS - aby otrzymać 50 złotych do wykorzystania na przejazd z lub na imprezę.

Jeśli zaś korzystasz już z aplikacji mobilnej UBERa, przy zamawianiu kursu wpisz PROGRAILS10OFF w polu “kod promocyjny”, aby odebrać 10% zniżki na przejazd pozwalający dostać się na imprezę lub bezpiecznie z niej powrócić

Szerokiej drogi i do zobaczenia już w najbliższy piątek!

5 Urodziny Prograils
03.03.2017, Concordia Design Poznań,
Zwierzyniecka 3, Wejście B
startujemy o 20:00

Start a project with your dedicated software house

Top

Notice

We do not track you online. We use only session cookies and anonymous identifiers for the purposes specified in the cookie policy. No third-party trackers.

I understand
Elo Mordo!Elo Mordo!